Hakkımızda

GLOBAL İK

ALANINDA LİDER, UYGULAMALARINDA KUSURSUZ, HİZMETLERİNDE BÜTÜNSEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI

GLOBAL İK danışmanlık sektöründe İnsan Kaynaklarının tüm süreçlerinde vermiş olduğu hizmetlerde, hazırladığı ve yönettiği projeler ile alternatif finansman çözümleri sunarak, İşletmelerin ulusal ve uluslararası fonlarından yararlanmasını sağlamasına yönelik çalışmalar yürütmektedir.

Bir bütün olarak değerlendirdiği İnsan Kaynakları uygulamalarını; geliştirmiş olduğu profesyonel özel yazılımı ile birleştirerek firmaların büyümelerine destek olmakta, büyürken kurumsal yapılarını güçlendirmelerini sağlamakta ve hepsini yaparken maliyetlerinde tasarruf ve ilave mali kaynakların oluşmasına öncülük etmektedir.

GLOBAL İK yalnızca bir teşvik sistemi yönetmemektedir, sistemi yönetirken mevzuata yönelik alanlarında kıdemli profesyoneller ve hukukçular ile denetimleri gerçekleştirmekte, diğer yandan organizasyon verimliliğini arttırmak ve sürdürülebilirliğini sağlamak için kontrol ve stratejileri belirlemektedir.

Uzman Kadrosu ve deneyimleri ile standart üzeri katma değer, Özel yazılımı ile hızlı maliyet tasarrufu, Butik hizmeti ile özgün çözümler sunan “Bütüncül insan Kaynakları” danışmanlığı yapmaktadır.